Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

Ako požiadať o EASY pôžičku ?

 

Easy pôžička je naozaj flexibilná – vyberte si spôsob spracovania, ktorý Vám vyhovuje :

 

Online žiadosť o pôžičku

Pokiaľ máte záujem vybaviť pôžičku z pohodlia domova, využite online žiadosť o pôžičku. Celý proces prebieha cez internet, bez nutnosti akéhokoľvek podpisu na pobočke.  Vyberte si v kalkulačke dobu splatnosti a výšku úveru, ktorá vyhovuje Vašim potrebám. Po vyplnení žiadosti Vám na mail uvedený v online žiadosti zašleme vyhodnotenie  Vašej žiadosti o pôžičku.

 

Spracovanie žiadosti na pobočke

Ak preferujete osobný kontakt, stačí ak vyplníte krátky kontaktný formulár. Na základe informácii ktoré uvediete, bude predbežne spracovaná Vaša žiadosť o pôžičku . O stave Vášho úveru Vás bude obratom  informovať pracovník z pobočky v príslušnej lokalite ktorú ste uviedli  v kontaktnom formulári . Dohodne si s vami čas  osobného  stretnutia za účelom sfinalizovania Vašej žiadosti o pôžičku.

 

Akceptovateľné príjmy :

 

Zamestnanec na Slovensku

Zamestnanec v zahraničí – v Schengenskom priestore (s trvalým pobytom v SR)

Starobní, invalidní, výsluhoví dôchodcovia

Živnostníci,  Majitelia sro - čiek

Opatrovateľ/ka  v zahraničí – zamestnaný/á alebo aj živnostník/čka

Opatrovateľ - Opatrovateľka